Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Drodzy Uczniowie!

Kolejny rok szkolny szczęśliwie dobiegł końca! Otrzymaliście upragnione świadectwa, wyróżnienia i nagrody. Wszyscy już czekacie na zasłużony wypoczynek, szczególnie pierwszoklasiści, którzy przygodę ze szkołą dopiero co rozpoczęli,  trzecioklasiści, bo dla nich właśnie kończy się I etap nauki, a przede wszystkim uczniowie klas ósmych, którzy dziś opuścili szkolne mury i stali się absolwentami Dwójki. Wszyscy jesteście radośni, uśmiechnięci i z niecierpliwością oczekujecie wakacji.

Przed Wami zasłużony wypoczynek! Czeka na Was piękno gór, lasów, jezior i mórz. Nie urońcie ani jednej chwili z czasu przeznaczonego na zabawę, zawiązywanie nowych znajomości i przyjaźni. Pilnie poznawajcie historię, kulturę i dziedzictwo miejsc, do których zawiedzie Was szlak wakacyjnego wypoczynku.

 Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy szkoły!

Tak jak w każdym roku dokładaliście starań, aby dzieci i młodzież zaprzyjaźnić z księgami mądrości, wyposażyć w umiejętności niezbędne w ich życiu, w ich wędrówce ku dorosłości, aby poznały i przestrzegały przyjęte normy i zasady.

Niech nadchodzący wakacyjny czas pozwoli na taki urlop, który nagrodzi całoroczne trudy i pozwoli odzyskać nadwątlone siły!

 Dyrektor

Aleksandra Zielińska-Duda

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka