Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Wyprawka ucznia klasy pierwszej. Wyposażenie piórnika: 2 ołówki, gumka, temperówka,linijka, kredki ołówkowe, nożyczki, klej w sztyfcie, 2 długopisy niebieski lub czarny i zielony. Zeszyty: 2 zeszyty 16-kartkowe w kolorowe (niebieskie i różowe) trzy linie, 2 zeszyty 16-kartkowe w kratkę (zeszyty bez marginesów, w okładkach i podpisane na frontowej stronie), zeszyt do korespondencji (32-kartkowy w kratkę – na pierwszej stronie: imię i nazwisko dziecka, klasa, imię i nazwisko wychowawczyni, telefony kontaktowe do rodziców).

  • Materiały plastyczne: blok rysunkowy i techniczny z białymi kartkami A4, blok rysunkowy i techniczny z kolorowymi kartkami A4, wycinanka, plastelina, kredki świecowe, farby plakatowe, pędzelki ( trzy różne grubości), krepa, kubek na wodę, podkładka, 3 tekturowe teczki. Przybory będą przechowywane w klasie, prosimy o ich podpisanie.
  • Strój gimnastyczny: koszulka z krótkim rękawem, krótkie spodenki, tenisówki lub trampki zapakowane w podpisany worek.
  • Wyposażenie na pływalnię :strój kąpielowy, klapki, czepek silikonowy, ręcznik.
  • Strój galowy: biała koszula/bluzka, granatowe/czarne spodnie/spódnica.
  • Do śniadania: plastikowy kubek, serwetka papierowa lub materiałowa, śniadaniówka.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka