Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 6 października obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji w SP2 Mogilno odbył się konkurs matematyczny, w którym uczniowie walczyli o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Zadaniem uczestników było rozwiązanie 45 działań w ciągu 2 minut. Liczył się czas i poprawność rozwiązań. A oto wyniki : Antonina Krenc z klasy 8a została Mistrzynią Tabliczki Mnożenia w kategorii klas 7 -8, a Yanina Honcharowa z klasy 7b została Wicemistrzynią. Iga Polak z klasy 6a została Mistrzynią Tabliczki Mnożenia w kategorii klas 4-6, a Anna Jaskólska z lasy 5b Wicemistrzynią. Gratulujemy !

 

 

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka