Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

Antoni Storozum swoją przygodę z piłką rozpoczął w wieku 5 lat. W latach 2014-2019 wspomagał drużynę KS Pogoń Mogilno, a od 2017 grał równocześnie w Lech Poznań Football Academy. Dzięki niewątpliwemu talentowi został powołany do Juventus Academy Bydgoszcz. Grę Antka podziwiali menadżerowie takich klubów jak SP Zawisza Bydgoszcz, KKS Lech Poznań, Warta Poznań i zapraszali, by był podporą ich drużyn. Młody napastnik  miał również szansę wziąć udział w konsultacjach organizowanych przez KPZPN w 2019 i w 2020 roku.

Na początku grudnia Antek przebywał na zgrupowaniu Kadry Polski SBG Sport Business Group, co zaowocowało powołaniem do Kadry Polski SBG w piłce nożnej - sezon 2021/2022. Znalazł się w gronie 24 zawodników wybranych spośród 250 uczestników obozu. Dzięki rodzicom, którzy popierają i wspierają karierę Antka, może on grać w Zawiszy Bydgoszcz, ponieważ 4 razy w tygodniu zawożą go na treningi. Nawet w weekend chłopak nie odpoczywa, bo gra wtedy mecze. Swoją pasję godzi z nauką, jest uczniem klasy VII e.

1% dla naszej Szkoły!

Wzorem lat ubiegłych, na podstawie  porozumienia z Toruńskim Stowarzyszeniem Pomocy Szkole (TSPS), można dokonać  odpisu 1% rocznego podatku przez rodziców naszych uczniów, absolwentów, pracowników oraz sympatyków na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2. Dowiedz się więcej jak przekazać 1% dla naszej Szkoły!

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka