Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

W miesiącach: grudniu, styczniu i lutym nasi uczniowie odbyli cykl lekcji, podczas których nabywali umiejętności gry w KRĘGLE. Dzieci bardzo chętnie i z wielkim entuzjazmem uczestniczyły w zajęciach. Posiadły wiadomości dotyczące podstaw gry a także umiejętności techniczne. Powstała w naszym mieście KRĘGIELNIA daje możliwości aktywnego spędzania czasu. To także wspaniała forma lekcji wychowania fizycznego.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka