Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

W roku jubileuszowym-90. lecia naszej Szkoły. Samorząd Uczniowski pod opieką P. Anny Kaczmarek wyróżnił wszystkich uczniów i pracowników urodzonych w styczniu. Wydarzenie odbyło się 23 stycznia, w dniu urodzin Patronki Dwójki Marii Konopnickiej. Urodzeniu w styczniu otrzymali torebki z jubileuszowymi gadżetami, takimi jak kalendarz, wizytówka i cukierki-krówki.

Na swoje upominki już czekają urodzeni w lutym!

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka