Dobiega końca rok szkolny 2019/2020. Pamiętny rok z uwagi na niespotykane dotychczas trudności z jakimi przyszło nam się zmagać. Stan zagrożenia epidemicznego, w którym nadal się znajdujemy, spowodował całkowicie nową organizację pracy. Przejście na system zdalnego nauczania był dużym wyzwaniem dla nauczycieli, uczniów i rodziców. Dzięki zaangażowaniu i determinacji całej społeczności szkolnej udało się szczęśliwie zakończyć ten rok. W tych trudnych czasach Rodzice byli blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość. Dziękuję za współpracę!

Wszystkim Nauczycielom, wyrażam uznanie i wdzięczność za zaangażowanie, a także profesjonalne podejście do nowych wyzwań zawodowych. Dziękuję także Wam Uczniowie Dwójki za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy, za podnoszenie swoich umiejętności przedmiotowych oraz komputerowych i informatycznych.
Już za moment rozpoczynamy wakacje. Z pewnością będą one się różnić od poprzednich,tak jak inny to był rok. Mimo wszystko niech to będzie czas wypoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków, da energię i nowe pomysły do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Życzę spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku!

z poważaniem

Aleksandra Zielińska-Duda