Nauczyciele mogileńskich szkół podstawowych zainspirowani akcją „Kartka dla medyka” zaproponowali uczniom udział w lokalnym przedsięwzięciu pn. „Dziękujemy!”.  Zadanie polega na wykonaniu (w dowolnej technice) pracy plastycznej, w której autor wyrazi wdzięczność dla tych, którzy w trudnym czasie pandemii, narażając siebie i swoje rodziny, pracują, by zabezpieczyć nasze życie, zdrowie i codzienne potrzeby.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia wykonanych prac jako symbol więzi i solidarności  ze społecznością naszej małej ojczyzny.

Udział w przedsięwzięciu jest dobrowolny. Akcja trwa!