W dniach 25 – 27.09.2019 klasy VI zwiedzały Kotlinę Kłodzką z biurem podroży Lech Poznań Football Academy. Zwiedziliśmy Kopalnię Złota w Złotym Stoku,  Kopalnię Węgla Kamiennego „Nowa Ruda” oraz Podziemne Miasto „Osówka”.  Błądziliśmy również w skalnych labiryntach w Błędnych Skałach. W drodze do Mogilna odwiedziliśmy jeszcze Wrocław, gdzie na jednym z największych rynków staromiejskich w Europie bawiliśmy się w chowanego z uroczymi Krasnalami. Czas wolny między zwiedzaniem na zdrowo i sportowo zagospodarowali nam nasi trenerzy z Lecha Poznań.