3 czerwca br. uczennice z koła wolontariatu odwiedziły oddział przedszkolny    z okazji Dnia Dziecka. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” spotkałyśmy się kolejny raz w tym roku szkolnym. Nasze wolontariuszki przedstawiły inscenizację „Dzieci dzieciom” opartą na znanych i lubianych utworach Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem wsłuchiwały się w recytowane strofy, a następnie brały udział w rozmowie. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Wioleta Michalak

Agnieszka Kruszka