Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 29 marca uczniowie klas 6a, 6b i 7a wzięli udział w wycieczce szkolnej do Berlina. Zobaczyliśmy Pomnik Holocaustu, Bramę Brandenburską i gmach parlamentu Rzeszy. Z okien autokaru oglądaliśmy także inne sławne budynki stolicy Niemiec. Największą jednak atrakcją był dla nas kilkugodzinny pobyt w Tropical Islands, gdzie mieliśmy okazję skorzystać z zabawy w wodach termalnych.

Opiekunowie: Danuta Draheim, Anna Lewandowska, Renata Rybicka, Dominika Głowacka.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka