Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

Dnia 29 marca uczniowie klas 6a, 6b i 7a wzięli udział w wycieczce szkolnej do Berlina. Zobaczyliśmy Pomnik Holocaustu, Bramę Brandenburską i gmach parlamentu Rzeszy. Z okien autokaru oglądaliśmy także inne sławne budynki stolicy Niemiec. Największą jednak atrakcją był dla nas kilkugodzinny pobyt w Tropical Islands, gdzie mieliśmy okazję skorzystać z zabawy w wodach termalnych.

Opiekunowie: Danuta Draheim, Anna Lewandowska, Renata Rybicka, Dominika Głowacka.

1% dla naszej Szkoły!

Wzorem lat ubiegłych, na podstawie  porozumienia z Toruńskim Stowarzyszeniem Pomocy Szkole (TSPS), można dokonać  odpisu 1% rocznego podatku przez rodziców naszych uczniów, absolwentów, pracowników oraz sympatyków na rzecz Szkoły Podstawowej nr 2. Dowiedz się więcej jak przekazać 1% dla naszej Szkoły!

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Buduję, koduję...

Gram, bo lubię/muszę

Dyplom Góra Grosza

Poznaj Naszą Szkołę

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Wyszukiwarka