Dziś, 21 marca, uczniowie naszej szkoły z inicjatywy samorządu uczniowskiego pod opieką p. Elżbiety Śmigielskiej powitali Wiosnę, maszerując barwnym korowodem ulicami miasta. Klasy I prezentowały kolor różowy, II i III żółty, IV zielony, V pomarańczowy, VI fioletowy, VII czerwony, VIII niebieski. Pod nadzorem Straży Miejskiej przeszliśmy ulicami Plac Wolności i Hallera udając się do parku, gdzie przy fontannie uczniowie wznosili okrzyki żegnające zimę i witające wiosnę.

Następnie powędrowaliśmy na boisko szkolne, gdzie nastąpiło spalenie Marzanny. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zabawy i byli super przygotowani do kolorowego przemarszu!