Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

25 października klasy 1a, 2b, 4a, 5c, 8a, 8b uczestniczyły w spotkaniu z p. Józefem Piórkowskim - pracownikiem PKP, koordynatorem kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd - szlaban na ryzyko!”. Uczniowie w czasie prelekcji utrwalili swoją wiedzę na temat znaków drogowych, dowiedzieli się jak bezpiecznie zachowywać się na przejazdach kolejowych oraz obejrzeli filmy i bajki edukacyjne związane z powyższym tematem. Zajęcia były bardzo ciekawe, zakończone konkursem z nagrodami.

Spotkania z p. Piórkowskim zostały zorganizowane w związku ze zbliżającym się Dniem Kolejarza i będą kontynuowane w ciągu roku szkolnego.

Koordynatorem wydarzenia ze strony szkoły była p. Bogumiła Wojciechowska.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka