Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Ślubowanie klas pierwszych. Dzisiaj, 5 października, klasy pierwsze zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Mogilnie. Pierwszaki zaprezentowały się wierszami i piosenkami. Bardzo miłe słowa skierowały do nich obie Panie Dyrektor, które następnie przyjęły ich ślubowanie i kolorowymi kredkami pasowały na uczniów. Z rąk wychowawczyń uczniowie 1a i 1b odebrali dyplomy pierwszoklasisty i legitymacje szkolne.

Rada Rodziców uprzyjemniła tę uroczystość słodkościami, a rodzice z 1a i 1b ufundowali matematyczno - przyrodnicze kuferki. Na zakończenie, w każdej klasie, na dzieci czekał słodki poczęstunek. Dzień był pełen wrażeń i radości.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka