Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

W dniach 28-30 maja 2018 klasy IV-te brały udział w wycieczce szkolnej do Ustki pod patronatem Lech Poznań Football Academy. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Bunkry Baterii Bluchera w Ustce. Następnie szukaliśmy skarbów wykrywaczem metali oraz rywalizowaliśmy w strzelaniu z łuku. Obowiązkowym punktem programu był spacer nad morze, po czym na terenie naszego ośrodka pod kierunkiem trenerów Lech Poznań Football Academy odbyły się

gry i zabawy na boisku plażowym. Wszystko to zostało zakończone pysznymi kiełbaskami pieczonymi przy ognisku. Dzień drugi był również pełen wrażeń. Rozpoczęliśmy go od zoo i wodnego safari w Dolinie Charlotty. Następnie spacerowaliśmy ulicami Ustki, zwiedzaliśmy latarnię i odbyliśmy rejs pirackim statkiem po Bałtyku. Na boiskach sportowych odbyły się gry i zabawy pod okiem naszych trenerów z LFPA. Na zakończenie dnia udaliśmy się na plażę, by tworzyć budowle z piasku oraz podziwiać zachodzące słońce. Trzeciego dnia
zwiedzaliśmy Zamek Krzyżacki, Gotycką Wieżę św. Katarzyny oraz Rynek w Bytowie.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka