Przygotowując się do Świąt Wielkanocnych jak zawsze pamiętamy o osobach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. W tym roku uczniowie z Koła Wolontariatu pod kierunkiem nauczycieli  Agnieszki Kruszka, Wiolety Michalak i Marty Jaśkiewicz-Koźmińskiej, przygotowali 41 paczek dla Seniorów z Gminy Mogilno. W zbiórce darów „Otwarte serce-pomocna dłoń” udział brały chętne zespoły klasowe. Paczki zostały wypełnione po brzegi artykułami spożywczymi oraz chemicznymi. Organizatorzy zostali miło zaskoczeni ilością przekazanych darów. Wiemy, że uczniowie i ich rodziny z sercem angażują się w pomoc osobom potrzebującym. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom oraz uczniom z Koła Wolontariatu, którzy uczestniczyli w zbiórce i  przygotowaniu paczek.