Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 28.02.2018 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej przygotowane i przeprowadzone przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Elżbiety Śmigielskiej. Kandydatami byli uczniowie klas VII: Julia Grządziela, Szymon Szymański i Oliwia Czarnecka. W głosowaniu brało udział 195 uczniów z klas IV-VII. Największą liczbę głosów zdobyli Julia Grządziela i Szymon Szymański i tym samym zostali radnymi Młodzieżowej Rady Miejskiej w Mogilnie.

Gratulujemy!

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka