W piątek 12.01.2018 odbyło się niecodzienne spotkanie. Chcąc przedłużyć świąteczną atmosferę i jeszcze raz przeżyć Boże Narodzenie nauczyciele, pracownicy szkoły oraz emerytowani pracownicy spotkali się na wspólnym kolędowaniu. Całe spotkanie zostało przygotowane przez uczniów, którzy śpiewali bożonarodzeniowe utwory i recytowali poezję tworząc świąteczny nastrój. Za poświęcony czas i udział w licznych próbach serdecznie dziękujemy: Wiktorii Śniegowskiej, Weronice Michalskiej, Aleksandrze Burzyńskiej,

Idze Halat, Nikoli Czerwińskiej, Patrycji Nowak, Dominice Karczmarz, Kalinie Hibner, Katarzynie Pryka, Julii Grządzieli, Julii Komanowskiej, Amelii Rogala, Jakubowi Sośnickiemu, Zuzannie Janus, Marice Łuczak oraz Nikoli Banaszak. Program został wzbogacony tańcem, który wykonały: Maja Zielińska, Julia Szymańska, Amelia Marczewska, Zuzanna Jarlaczyk, Antosia Krenz oraz Nina Śniegowska. Dodatkowe podziękowania kierujemy do Marcela Maciążka i Daniela Durau, którzy tego dnia zadbali o sprzęt nagłaśniający. Nad całością przygotowań czuwały panie Wioleta Michalak, Renia Rybicka oraz Marta Jaśkiewicz-Koźmińska. Życzymy, aby każde spotkanie było tak przyjemne jak to, które stało się już naszym kolejnym wspomnieniem związanym z „Dwójką”.