Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

23 listopada uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie pod kierunkiem p. Mileny Meller, spotkali się z uczniami klas siódmych. Wizyta składała się z dwóch części teoretycznej i praktycznej. W pierwszej, przyszli fryzjerzy przedstawili zasady właściwej higieny włosów oraz choroby skóry głowy .Opiekun grupy omówiła przedmioty zawodowe  , zasady praktyki  oraz przebieg egzaminu na zakończenie nauki w szkole zawodowej. W drugiej ,praktycznej części , dziewczęta  i chłopcy  zostali uczesani w wygodne ,bezpieczne fryzury do szkoły ,

a także na lekcje wychowania fizycznego. Młodzież z klas siódmych z zainteresowaniem przysłuchiwała się praktycznym radom dotyczącym pielęgnacji włosów, a modne stylizacje wzbudziły zachwyt i podziw dla kunsztu przyszłych adeptów fryzjerstwa .Na zakończenie spotkania uczniowie klas siódmych i goście stanęli do pamiątkowej fotografii.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka