Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia, 12 października w sali kina Wawrzyn odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której pierwszoklasiści z naszej Dwójki zostali przyjęci do grona uczniów składając ślubowanie na sztandar szkoły. Kino wypełniło się zaproszonymi gośćmi, rodzicami, dziadkami, nauczycielami i uczniami. Obecni byli m.in. Przewodnicząca RM w Mogilne Teresa Kujawa, gwardian klasztoru i proboszcz parafii św. Jana Apostoła Ojciec Krzysztof Lewandowski oraz Komendant SM w Mogilnie Mirosław Kuss.

Nasze pierwszaki zaprezentowały się w krótkim przedstawieniu, a następnie złożyły ślubowanie. Potem nastąpiło pasowane przez dyrektor Aleksandrę Zielińską-Duda  i wicedyrektor Lidię Błażejewską na uczniów naszej szkoły. Dzieci przypieczętowały ten doniosły fakt odciskiem palca na tarczy szkolnej. Na zakończenie z rąk wychowawców p. A. Dobersztyn i B. Wojciechowskiej otrzymały dyplomy i legitymacje szkolne oraz łakocie ufundowane przez radę rodziców.  Rodzice również, w tym ważnym dniu, obdarowali swoje pociechydydaktycznymi kuferkami.Dodatkową niespodzianką były zawieszki odblaskowe wręczone przez komendanta SM Mirosława Kussa w związku z realizowaną przez Urząd Miejski w Mogilnie akcją Widoczna Gmina.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka