Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 30.09.2017 roku 16 uczniów (kl. VIab i VIIa) z koła zainteresowań - „Miłośnicy regionu” uczestniczyło w zorganizowanej przez Panią Stefanię Barańską i Annę Kaczmarek (opiekuna koła) wycieczce do Gniezna. Dzięki wspaniałej pogodzie uczniowie mogli obejrzeć wiele ciekawych miejsc, m.in. ulicę Tumską i jej staromiejskie zabudowania, Katedrę z  wieżą widokową, stare stajnie Państwowego Stada Ogierów, Dolinę Pojednania oraz zabytkową parowozownię. 

Długie wędrówki zakończył pyszny posiłek w ramach akcji „Gniezno za pół ceny”.  „Miłośnicy regionu” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mogilnie już czekają na kolejne ciekawe wyjazdy.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka