Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Za nami rok niełatwy naznaczony reformą oświaty i zmieniającą się siecią szkół w naszym mieście. Wszyscy musieliśmy się odnaleźć w nowej sytuacji, my nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni dokładaliśmy starań, abyście nie odczuwali, że idzie nowe tylko mogli się spokojnie uczyć, zdobywać kolejne umiejętności. Mija rok bez Sprawdzianu po klasie szóstej, mija rok, w którym żadna klasa nie kończy szkoły, dziś nie mamy nowych absolwentów, wszyscy nadal jesteście uczniami szkoły podstawowej.

Na czas wakacji, na czas urlopów życzymy sprzyjającej pogody, bezpiecznego i radosnego wypoczynku,  niezapomnianych wrażeń, ciekawych przeżyć i pełnego  korzystania z uroków lata, wracajcie zdrowi i pełni energii dopiero 4 września

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka