Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 8 czerwca gościliśmy w naszej szkole wybitną  absolwentkę panią dr hab. Danutę Konieczka-Śliwińską, która spotkała się z uczniami klas piątych. Podczas tego spotkania pani Danuta wspominała jak wyglądała szkoła gdy była uczennicą, jacy byli nauczyciele i jak wyglądała nauka. Pokazała uczniom swoje listy i pocztówki, które otrzymała od swoich rówieśników z ZSRR i byłego NRD oraz pamiętnik z lat szkolnych. Pokrótce opowiedziała czym zajmuje się  zawodowo i w czasie wolnym. Na koniec zaprosiła uczniów koła historycznego na wizytę do Instytutu Historii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie obecnie pracuje.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka