Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 3 czerwca (sobota) Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie zorganizowała „Noc Bibliotek” dla dzieci szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały dzieci a klasy III a – Amelia Ostrowska, Franek Wełnic, Igor Rogowski, Borys Barczak, Wiktor Kwiatkowski pod opieką p. Aliny Dobersztyn oraz uczniowie z klasy IV a – Martyna Nurska, Alicja Kozerska, Kalina Hibner, Aleksandra Burzyńska, Wiktoria Stefańska pod opieką p. Stefanii Barańskiej.

Pobyt w bibliotece trwał od godziny 16.00 do godziny 20.00 i podzielony był na dwie części. Najpierw dzieci zwiedzały różne pomieszczenia na co dzień niedostępne dla czytelników. Potem uczniowie korzystali z różnych atrakcji, które zaproponowali  pracownicy zmodernizowanego gmachu nowej biblioteki, m.in. gry interaktywne, zajęcia plastyczne, gry planszowe, projekcję filmu w sali konferencyjnej i wiele innych.

 Wszyscy uczestnicy „Nocy Bibliotek” wrócili bardzo zadowoleni, uśmiechnięci i żałowali, że czas minął tak szybko!

 Stefania Barańska

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka