Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzę uczniom aby z radością zdobywali wiedzę i umiejętności, zawsze mogli liczyć na wsparcie nauczycieli i rodziców. Nauczycielom i wszystkim pracownikom abyśmy w nowym roku sprostali wyzwaniom jakie niesie każdy dzień w szkole i było to dla nas źródło zadowolenia, abyśmy odczuwali, że nasza praca cieszy się szacunkiem i uznaniem, życzę inspirujących sytuacji i kontaktów z uczniami i rodzicami.

Rodzicom życzę nowych pomysłów na angażowanie się w szkolne życie, poczucia, że szkoła jest pomocna, pomaga w wychowywaniu Waszych Pociech. Koncentrujmy się na zadaniach, dbajmy o przyjazne relacje między wszystkimi członkami społeczności szkolnej!

Aleksandra Zielińska-Duda

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka