Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

W serdecznej, miłej atmosferze, w ciszy i skupieniu uczniowie kl. 5a z rodzicami przygotowywali ozdoby na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. W środę 9 grudnia 2015 r.nasza plastyczka p. Stefania Barańska zrealizowała pomysł na wspólne spędzenie czasu dla swoich podopiecznych i ich rodziców. Zebrani wzajemnie dzielili się pomysłami i można było zauważyć jaką frajdę daje im zespołowe działanie.

W każdej chwili mogli liczyć na radę i pomoc p. S. Barańskiej. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój. W tle pracujących uczestników słyszało się niemalże dźwięki najpopularniejszych polskich kolęd. Zebrani już czekają na kolejne warsztaty przed Świętami Wielkanocnymi.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka