Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dziewczynki z klasy VI b – Olga Kaptur i Zuzia Krawczyk były inicjatorkami zbiórki karmy i akcesoriów dla kotów. Do koleżanek dołączyła Anastazja Gibowska z tej samej klasy. Potwierdziło się, że wśród naszych dzieci i n auczycieli jest wielu miłośników tych sympatycznych zwierząt. Zebrane prezenty pojechały do Fundacji Kocia Dolina w Inowrocławiu. Akcja ta będzie kontynuowana przez następne klasy szóste. Cieszę się, że dzięki zbiórce zorgan izowanej przez nasze uczennice koci los uśmiechnie się do zwierząt z Kociej Doliny.

Dziękuję naszym uczniom za wrażliwość
Stefania Barańska

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka