Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Kończy się kolejny rok niełatwej pracy dla uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. Rok stawiania sobie ambitnych celów i konsekwencji w ich realizacji. To Wy nasi uczniowie wykazywaliście się ciekawością poznawczą, zdobywaliście wiedzę, doskonaliliście umiejętności i kompetencje pod okiem i z pomocą doświadczonych pedagogów. Potwierdzeniem Waszej wiedzy i umiejętności były wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych.

Nauka nieustannie się rozwija, otwiera drzwi do pomyślnej przyszłości. Wasza wiedza, umiejętności i kompetencje będą miały niebagatelne znaczenie w dalszym życiu. Gratuluję sukcesów Wam - naszym drogim uczniom w minionym roku szkolnym, sukcesów, o których było głośno i tych, które innym umknęły a dla Was były ważne, sukcesów na miarę każdego z Was! Dziękuję Wszystkim, którzy stwarzają warunki do Waszej codziennej pracy: władzom samorządowym, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym, rodzicom, Ojcu Proboszczowi i pozostałym Braciom oraz wszystkim darczyńcom. Niech czas wakacji, czas urlopów obfituje w słoneczne, pogodne dni, które pozwolą nabrać dystansu do spraw oraz problemów, z którymi borykaliśmy się w minionym roku, ale nade wszystko niech będą wypełnione spokojem, radością, niepowtarzalnymi wrażeniami oraz umożliwią nabranie energii do podejmowania kolejnych wyzwań.
/Aleksandra Zielińska-Duda/

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka