Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Ten szczególny dla naszych pierwszaków dzień okazał się wyjątkowo piękny – słoneczny, ciepły, obfitujący w niezapomniane wrażenia i niespodzianki.
Podczas ceremonii szkolnej w obecności zaproszonych gości, rodziców, dyrekcji i nauczycieli oraz całej społeczności uczniowskiej, pod opieką wychowawczyń: Aliny Dobersztyn, Renaty Marciniak, Bogumiły Wojciechowskiej, Elżbiety Kilińskiej swoje uroczyste ślubowanie złożyło 94 dzieci z klas 1a,b,c,d.

Była to także okazja do zaprezentowania przed liczną publicznością niektórych umiejętności: recytacji, śpiewu, zgodnej współpracy i godnej postawy uczniowskiej. Tę próbę zaliczyli wzorowo. Dyrektor szkoły Aleksandra Zielińska-Duda wraz w wicedyrektorem Jarosławem Dembińskim poprzez uroczysty moment pasowania przyjęli pierwszoklasistów do grona uczniów „Dwójki”. Po złożeniu symbolicznego podpisu na klasowych tarczach  dzieci otrzymały gratulacje, życzenia oraz drobne upominki od dyrektora szkoły, uczniów klas drugich, zaproszonych gości: przewodniczącej Rady Miejskiej p. Teresy Kujawy, dyrektora Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli p. Jarosława Lorka oraz swoich wychowawczyń. O dodatkowe atrakcje i miły relaks po uroczystości zadbali rodzice „nowych” uczniów SP 2.

Nadesłała: R. Marciniak

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka