Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

24 marca w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy odbyła się uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, w czasie której wręczono wyróżnienia laureatom konkursu oraz ich nauczycielom. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice tj. Barbara Rydwelska z kl. VI c oraz Marcelina Wiśniewska z kl. VI a, które zdobyły tytuł laureata konkursu matematycznego.

W uroczystości wzięły również udział nauczycielki matematyki tj. pani Anna Lewandowska i Elżbieta Śmigielska, które przyczyniły się do sukcesu uczennic przygotowując je do konkursu i wspierając w rozwijaniu zainteresowań i dążeniu do celu.

Gratulujemy !

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka