Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

1 kwietnia, w prima aprilis,  przystąpiliście do pierwszego, w Waszym szkolnym życiu, egzaminu. Wychodziliście rozemocjonowaniu po jego napisaniu. Warto ponownie rozwiązać zadania, upewnić się co do wyników, wiedzieć co się naprawdę umie. Popatrzcie na siebie na chwilę przed sprawdzianem... Oby tylko jego rezultaty nie okazały się primaaprilisowym żartem, czego wszystkim Szóstoklasistom  szczerze życzę!

Aleksandra Zielińska-Duda

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Wyszukiwarka