Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

W dniach 24-26 kwietnia 2024r. uczniowie z klasy 2 i 3 wyjechali na wycieczkę do Warszawy. W stolicy odwiedzili najpierw Stare Miasto z piękną fontanną Syrenki. Tam też pani Przewodnik opowiedziała nam przepiękne legendy o Bazyliszku i o powstaniu Warszawy. Usłyszeliśmy też historię Małego Powstańca. Po południu odwiedziliśmy Stadion Narodowy. W następnych dniach uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych pt. ”Z wizytą u króla” w Wilanowie, odwiedziliśmy Cmentarz Powązkowski, a na nim groby harcerzy walczących w Powstaniu Warszawskim,

Zamek Królewski, Centrum Nauki ”Kopernik”, gdzie mogliśmy przeprowadzać różne eksperymenty naukowe i dużo spacerowaliśmy po Warszawie. Zmęczeni i zadowoleni wracaliśmy wieczorem do hotelu. Naszymi opiekunami były panie Lidia Ostrowska, Bogumiła Wojciechowska i Małgorzata Jakóbiak

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka