W sobotę 21.01.2023r. w Magazynie Zbożowym w Mogilnie było słychać przepiękny śpiew kolęd i pastorałek. O godzinie 10.00 rozpoczął się XXIV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „ Mogileńskie kolędowanie 2023”, którego organizatorem była Komenda Hufca ZHP im. Jana Kilińskiego  w Mogilnie oraz Mogileński Dom Kultury.

Uczennice naszej szkoły, które zaprezentowały się na scenie to Antonina Krenc i Nina Śniegowska z klasy 7 oraz Anna Jaskólska z klasy 4. Nina i Tosia to już doświadczone wokalistki, biorące udział w różnych konkursach czy występach, natomiast w przypadku Ani był to debiut na scenie.  Dziewczęta zachwyciły swoim śpiewem, za co dziękujemy i gratulujemy udanego występu! Uczennice przygotowała nauczycielka muzyki P. Ewa Półtoranos.