W naszej polskiej tradycji Dzień Matki obchodzimy 26 maja, natomiast Dzień Ojca przypada 23 czerwca. Z tej okazji dnia 16.05.2022r. uczniowie klas 4-7 przygotowani przez Panią Ewę Półtoranos zaprezentowali koncert muzyczny dla Rodziców.

Były śpiewy solowe w wykonaniu:

-Antoniny Wojtczak kl. 8

-Mai Zielińskiej kl.7

-Mariki Żywicy kl.7

-Antoniny Krenc kl.6

-Niny Śniegowskiej kl.6

-Jakuba Mikołajczaka kl.5

Również śpiewały grupy uczniów z klas 7, klasa 6, klasa 5b, jak też wspólnie klasy 4.

Uczniowie klas 4 i 5b zaprezentowali swoje umiejętności w grze na flecie prostym. Zadanie nie było łatwe, ponieważ jednocześnie grało prawie 50 osób!

Nie zabrakło też akompaniamentu gitar, gdzie klasy 5b, 6 i 7e wspólnie zaśpiewały piosenkę. Grający na gitarach to Maria Kulczycka z kl.5b, Maja Zielińska  i Jonasz Małecki z kl.7e.

Uroczysty koncert prowadziły uczennice klasy 6- Antonina Krenc i Nina Śniegowska.

Przygotowania trwały długo, ale wspólne muzykowanie to prawdziwa przyjemność.

Mamy nadzieję, że Rodzice miło spędzili czas obcując z muzyką w naszym wykonaniu.