Zakończyliśmy zbiórkę darów na rzecz Hospicjum im. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu. Serdeczne podziękowania dla społeczności szkolnej i rodziców naszych uczniów za otwarte serce i empatię, którą okazali włączając się w tę akcję charytatywną.
Szczególne podziękowania dla Marysi Superczyńskiej i Julce Zawierucha z kl. V b, które codziennie przyjmowały środki pielęgnacyjne i artykuły spożywcze oraz wzięły udział w podsumowaniu przyniesionych darów. Akcję ze strony szkoły koordynowała

Pani Agnieszka Kruszka.

Szkoła Pamięta

Dziękujemy Wszystkim