Szanowni Rodzice dzieci do kl. I!

W czerwcu każdego roku gościliśmy rodziców i dzieci na spotkaniu organizacyjnym. W tym roku nie może ono, niestety, dojść do skutku z uwagi na zagrożenie epidemiczne.  Zapraszamy do odwiedzania strony szkoły: sp2mogilno.pl oraz szkolnego FB, gdzie można znaleźć wiele interesujących informacji dotyczących działalności placówki.  Poniżej podajemy najważniejsze informacje.

1. Wychowawca klasy I – p. Alina Dobersztyn.
  2. Zajęcia będą się odbywać w sali 45.
  3. Na zajęcia WF-u dzieci będą dowożone do hali OSRiR oraz pływalni.
  4. Podręczniki i ćwiczenia do zajęć obowiązkowych dzieci otrzymają od wychowawczyni w pierwszych dniach nauki.
  5. Podręcznik do nauki religii „Poznaję Boży świat”(autorzy: dr K. Mielnicki, E. Kondrak, Wydawnictwo Jedność Kielce) zakupują rodzice.
  6. O ubezpieczeniu dziecka rodzice decydują na początku roku szkolnego (ubezpieczenie przez szkołę lub indywidualnie).
  7. Materiały i przybory niezbędne podczas nauki szkolnej zawiera Szkolna Wyprawka.
  1. Pierwszoklasiści mogą korzystać ze świetlicy, stołówki, z Programu dla szkół (bezpłatne owoce, warzywa oraz mleko), zgodnie ze złożonymi wcześniej deklaracjami.
  1. Informacje o stanie zdrowia dziecka (choroby przewlekłe, stosowane leki, dieta itp.), opinie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przekazują rodzice wychowawczyni na początku nauki.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 52 315 24 26.

Do zobaczenia we wtorek 1 września br.!