ZMIANY w SZKOLE

od 18 maja 2020r. Zajęcia rewalidacyjne

Od poniedziałku, 18 maja br. istnieje możliwość, za zgodą rodziców, prowadzenia bezpośrednich zajęć dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Są to zajęcia rewalidacyjne niezbędne do ich prawidłowego rozwoju. Zainteresowani rodzice mogą zgłosić udział dziecka poprzez wypełnienie odpowiedniej Ankiety.

Od 25 maja br. zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

za zgodą rodziców, z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.
Zainteresowani rodzice mogą zgłosić udział dziecka poprzez wypełnienie w/w Ankiety.

Od 25 maja br. uczniowie klas VIII mogą skorzystać z konsultacji

na terenie szkoły ze wszystkich przedmiotów, w szczególności z tych, z których od 16 do18 czerwca będą zdawać egzamin ósmoklasisty. Wymiar tych konsultacji zostanie uzależniony od potrzeb ucznia, a także warunków szkoły. Konsultacje będą dobrowolne dla uczniów.

Od 1 czerwca br. uczniowie pozostałych klas mogą korzystać z konsultacji

ze wszystkich przedmiotów na terenie szkoły. Wymiar tych konsultacji zostanie uzależniony od potrzeb ucznia, a także warunków szkoły. Konsultacje będą dobrowolne dla uczniów.

Wszystkie zajęcia będą prowadzone z zachowaniem zasad sanitarnych.