Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marii Konopnickiej w Mogilnie

Spotkania rekolekcyjne odbywać się będą w Kościele i szkole, a w środę tylko w Kościele, zgodnie z planem, który został przekazany dzieciom na lekcjach religii. Opiekę nad uczniami podczas rekolekcji sprawują katecheci, wychowawcy i nauczyciele. Dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki, korzystają ze świetlicy szkolnej, która będzie czynna od 7.00 do 16.00.

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

To już 85 lat!

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka