Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

23 maja br. zostały rozegrane Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży w lekkoatletyce indywidualnej. Mimo bardzo trudnych warunków pogodowych nasza reprezentacja wywalczyła miejsca na podium. Lena Witkowska zdobyła I miejsce w biegu na dystansie 300m oraz I miejsce w skoku w dal. Bartosz Nawrocki wywalczył I miejsce w biegu na dystansie 100m oraz II miejsce w pchnięciu kulą. Paweł Krakowski, Paweł Fisher, Jakub Stasiak i Bartosz Nawrocki zdobyli wspólnie I miejsce w sztafecie szwedzkiej.

Młodzież przygotowały nauczycielki WF-u, Panie Monika Gorgoń i Katarzyna Konieczka Linetty.

Gratulujemy i czekamy na Finał Wojewódzki w Świeciu.

 

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka