Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 17.11 odbyły się powiatowe mistrzostwa igrzysk dzieci oraz młodzieży szkolnej w pływaniu drużynowym. W pierwszej kategorii wiekowej nasza drużyna damska uplasowała się na 3 miejscu  Reprezentowały ją: Wiktoria Knast, Amelia Czarnecka, Zosia Bonkowska, Igą Polak, Aniela Kieszkowska i Agata Szafrańska. Dodatkowo Zosia wywalczył 2 miejsce w stylu klasycznym a Aniela 3 miejsce w stylu grzbietowym. Drugą kategorie wiekową reprezentowała drużyna damska i męska. Nasze dziewczyny wywalczyły awans na zawody wojewódzkie, a męska drużyna uzyskała bardzo dobry 2 wynik.

Skład drużyn
Damska: Agata Markiewicz, Maja Chojnacka, Zosia Sikorska, Zuza Jarlaczyk, Hania Indycka, Gosia Bukowska
Męska: Filip Indycki, Jonasz Małecki, Antek Storozum, Robert Trzebuchowski, Wojtek Szafrański, Kajtek Marciniszyn

Było również wiele sukcesów indywidualnych
Wyniki : Filip- 1 miejsce w stylu motylkowym, Antek - 2 miejsce w stylu klasycznym, Zosia - 1 miejscecw stylu klasycznym, Zuza- 3 miejsce w stylu klasycznym, Hania- 1 miejsce w stylu dowolnym, Agata- 2 miejsce w stylu dowolnym, Jonasz- 2 miejsce w stylu dowolnym, Gosia- 1 miejscecw stylu grzbietowym, Maja- 2 miejsce w stylu grzbietowym, Robert- 3 miejsce w stylu grzbietowym.
Wszystkim gratulujemy sukcesów

Notatka zrobiona przez Monikę Gorgoń i Katarzynę Konieczka- Linetty

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka