Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

W długi majowy weekend Inowrocławski Klub Sportowy Karate zorganizował dziewiętnastą edycję ogólnopolskiego stażu karate z holenderskim trenerem Rudolfem Heijne. W Przyjezierzu trenowało ponad 130 karateków z naszego regionu oraz goście z Warszawy i Białegostoku. Grupa czarnych pasów ćwiczyła pod okiem mistrza Heijne przygotowując się do egzaminów, które zdało siedem osób. Odbyły się też egzaminy w grupach młodszych.

Jakub Januchowski zdał z wyróżnieniem na 6,3 kyu (trzecia belka zielonego pasa) Grupa zawodnicza i dzieci doskonalili natomiast swoje umiejętności w walce sportowej oraz kata. Jeden z treningów poprowadził sensei Asmer Seta - były trener reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Rozegrano również turniej kata, w którym wystartowało ponad 100 karateków.

Dzięki wspaniałej pogodzie ostatni krótki trening przeprowadzono na plaży i w wodzie z pasowaniem karateków na nowo zdobyte stopnie.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka