Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 22 kwietnia 2017 roku odbyły się kolejne zawody pływackie szkół podstawowych pt.” Liga pływacka”. Począwszy od października, przez kolejne miesiące uczniowie naszej szkoły zdobywali punkty dla SP nr 2. Rywalizowali na dystansie 25 m stylem klasycznym, grzbietowym i dowolnym oraz na dystansie 3x25 m stylem dowolnym w sztafecie dziewcząt i chłopców.
Podsumowując tegoroczny cykl ligi pływackiej reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół podstawowych,  I miejsce wywalczyła również sztafeta dziewcząt, a II miejsce zdobyła sztafeta chłopców.

Gratulujemy i dziękujemy za poświęcenie, zaangażowanie, za uśmiech i mile spędzony czas. Do zobaczenia za rok pływacy!

Nauczyciele wychowania fizycznego
Monika Gorgoń i Tomasz Sadecki

 

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka