8.05.2013 o godz. 9.00 na stadionie miejskim odbyły się gminne zawody sportowe w Czwórboju LA. Dyscyplina składa się z 4 konkurencji: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg długi 600m dziewcząt / 1000m chłopców. Na wynik końcowy składa się łączny wynik 5 zawodników z 6 osobowego zespołu. W zawodach wzięło udział wszystkie 8 szkół gminy Mogilno. Nasza drużyna dziewcząt zajęła I miejsce i awansowała do etapu powiatowego, chłopcy zakończyli rywalizację na miejscu II.

15.05.2013 o godz. 9.00 na stadionie miejskim odbyły się powiatowe zawody sportowe w Czwórboju LA.
W zawodach brały udział mistrzowie swoich gmin: Dąbrowy, Jezior Wlk., Strzelna.
Zespół naszych dziewcząt zajął zaszczytne II miejsce.
Dziewczęta:
Weronika Wiśniewska, Sandra Konieczna, Marcelina Kapczyńska, Weronika Mrówczyńska, Barbara Rydwelska, Wiktoria Komanowska, Zuzanna Noworolnik.
Chłopcy:
Maciej Śmigielski, Patryk Ostrowski, Jakub Kozerski, Patryk Witczak, Hubert Laskowski, Dawid Sadecki, Kacper Karczmarz, Mikołaj Kaszyński.