Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

7.05.2013 o godz. 9.00 na stadionie miejskim odbyły się gminne zawody sportowe w Trójboju LA. Dyscyplina składa się z 3 konkurencji:bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, Na wynik końcowy składa się łączny wynik 5 zawodników z 6 osobowego zespołu. Nasza drużyna dziewcząt zajęła I miejsce i awansowała do etapu powiatowego, chłopcy zakończyli rywalizację na miejscu II. W zawodach brały udział także reprezentacje: SP 3 Mogilno, SP Gębice, SP Kwieciszewo.

14.05.2013 o godz. 9.00 na stadionie miejskim odbyły się powiatowe zawody sportowe w Trójboju LA. W zawodach brały udział mistrzowie swoich gmin: Dąbrowy, Jezior Wlk., Strzelna. Zespół naszych dziewcząt ponownie zwyciężył rywalizację i awansował do zawodów wojewódzkich.

22.05. 2013 o godz. 10.00 na stadionie miejskim w Toruniu rozegrane zostały zawody wojewódzkie w Trójboju LA. Ze szkoły wyruszyliśmy o godz. 8.15. Po dotarciu na miejsce przystąpiliśmy do rywalizacji.
Po 3 godzinnych zmaganiach. Zakończyliśmy zawody na XVII miejscu w województwie kujawsko-pomorskim. Z pewnym niedosytem wróciliśmy do Mogilna i od razu zabraliśmy się do pracy, aby w przyszłym roku poprawić swój wynik.

SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT SP 2 MOGILNO:
WENCKA EDYTA
STAWICKA AMELIA
GOŹDZICKA NATALIA
SAGAN OLIWIA
PORADA OLIWIA
KOLBERG MARIKA
Drużyna chłopców:
Adrian Polak, Bartosz Taciak, Hubert Lesicki, Kornel Gałczyński, Maciej Barczykowski, Michał Stachowiak

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka