Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 15.03.2013 r. o godz. 10.00 w Hali Sportowej OSRiR w Mogilnie odbył się powiatowy etap XI zawodów z cyklu „Pluszowy Miś”. Gospodarzem i organizatorem imprezy była nasza szkoła. W sportowej rywalizacji wzięła udział szkoła z Dąbrowy, Jezior Wielkich i Rzeszynka. Imprezę uświetnił występ dziewcząt z sekcji fitness pod kierunkiem p. Moniki Gorgoń oraz Zespół Taneczny z Jezior Wielkich. Po wspaniałej rywalizacji kolejność drużyn wyglądała następująco:

I miejsce – SP 2 MOGILNO
II miejsce - SP DĄBROWA
III miejsce – SP JEZIORA WIELKIE/ RZESZYNEK
KIBICOM DZIĘKUJEMY ZA LICZNE PRZYBYCIE I DOPINGOWANIE DRUŻYN.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka