Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Czwórbój LA to zawody lekkoatletyczne dla klas 5 i 6. Składa się z 4 konkurencji: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, oraz bieg długi na dystansie 600m/dziewczęta i 1000m/chłopcy. Dnia 18.05.2015 o godz. 9.00 na Stadionie Miejskim w Mogilnie odbyły się zawody gminne. Nasza szkoła bardzo dobrze się zaprezentowała zdobywając 1 miejsce w kategorii dziewcząt, zdobywając jednocześnie awans do zawodów na szczeblu powiatowym, które odbyły się dnia 27.05. 2015 w Mogilnie. Również w tej rywalizacji nie mieliśmy sobie równych, pokonując wszystkie szkoły powiatu mogileńskiego. Awansowaliśmy do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO.

09.06.2015 na Stadionie miejskim w Inowrocławiu odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI w Czwórboju LA. Dziewczęta naszej szkoły mimo bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych osiągnęły dobry wynik zdobywając 12 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Dzielnie naszą szkołę reprezentowały:
Oliwia Sagan
Natalia Goździcka
Oliwia Porada
Amelia Stawicka
Zuzanna Śniegowska
Zuzanna Szymańska
Weronika Lorek
Serdeczne podziękowania dla Państwa Szymańskich (rodziców Zuzi) za pomoc w organizacji wyjazdu i dla ZOSiP za zapewnienie dojazdu.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka