Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

6 czerwca 2016 roku wzięliśmy udział w zawodach wojewódzkich w Czwórboju LA. Jak co roku nasze dziewczyny dzielnie walczyły o dobre imię naszej szkoły, gminy i powiatu. Po zaciętej rywalizacji zajęliśmy 12 miejsce wśród szkół z całego województwa. Były to niejednokrotnie reprezentacje klas i placówek o profilu sportowym, gdzie większość uczennic to zawodniczki klubowe. Reprezentowały nas: Amelia Stawicka, Zuzanna Śniegowska, Kaja Późniak, Weronika, Lorek, Klaudia Rybicka, Daria Banasiak, Natalia Szafrańska

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka