Dnia 17.04.2013 r. odbyły się zawody sportowe w pływaniu dziewcząt i chłopców szkół podstawowych pn. „Zwinny delfinek”. Reprezentacja naszej szkoły brała udział w wyścigach stylem grzbietowym, dowolnym, klasycznym na dystansie 25m. W poszczególnych wyścigach nasi uczniowie zajmowali miejsca I, II, III. W klasyfikacji końcowej Szkoła Podstawowa nr2 zajęła II miejsce.

Natomiast sztafeta w składzie: Hubert Laskowski VIa, Filip Turek Vc, Patryk Rząd VIa, Wojtek Nowak IVb, Mateusz Adamczak IIIc, Kornel Gałczyński IIIa
uzyskała I miejsce w rywalizacji sztafet 6 x 25m stylem dowolnym. Reprezentacja SP2: Zuzanna Perzyńska, Julia Adamczak, Natalia Kopińska, Marcelina Kapczyńska, Marcelina Wiśniewska, Paulina Bukowska, Zuzanna Nowak, Patrycja Mąka, Jagoda Kucharska, Aleksandra Klimczak, Marika Furmańczyk, Kornel Gałczyński, Mateusz Adamczak, Bartosz Taciak, Wojciech Nowak, Hubert Lesicki, Adam Marczewski, Filip Turek, Deniz Szczęsny, Remigiusz Chudziński, Hubert Laskowski, Patryk Rząd, Dariusz Frąszczak.

Gratulujemy!
Monika Gorgoń, Tomasz Sadecki