Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 25.09.2014 r. w Kuśnierzu odbyły się zawody powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie. DZIEWCZĘTA: Oliwia Porada, Amelia Stawicka, Natalia Goździcka, Edyta Wencka. CHŁOPCY: Adrian Polak, Bartosz Taciak, Hubert Lesicki.
Biegi odbywają się na dystansach 600m dla dziewcząt i 1000m dla chłopców. Po wyczerpującej rywalizacji awans do zawodów wojewódzkich wywalczył Adrian Polak. Adrian 8.10.2014 reprezentował dzielnie nasz powiat w Bydgoszczy. W stawce 100 zawodników nasz uczeń zajął 29 miejsce

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka