Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

w Mogilnie

Dnia 02.10.2014 na boisku Orlik w Mogilnie odbyły się zawody sportowe w piłce nożnej „Piłkarskie piątki”. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 11 chłopców klas V i VI. Skład drużyny: 1. Wojciech Nowak, 2. Mateusz Adamczak, 3. Mateusz Ścisłowski, 4. Jacek Modrzejewski, 5. Adam Marczewski, 6. Kornel Gałczyński, 7. Bartosz Taciak, 8. Michał Stachowiak, 9. Hubert Lesicki, 10. Adrian Polak, 11. Maciej Barczykowski

Po zaciętej rywalizacji nasza dzielna drużyna zwyciężyła rywalizację w grupie A pokonując szkoły z Wylatowa i Kwieciszewa. W półfinale niestety ulegliśmy drużynie S.P. 3 - późniejszemu mistrzowi gminy. Ostatecznie nasi dzielni chłopcy wywalczyli brązowy medal i zajęli 3 miejsce.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁY DOPING, KTÓRY TOWARZYSZYŁ NAM PRZEZ CAŁY TURNIEJ.

Projekt ASPE

Szkoła Pamięta

Poznaj Naszą Szkołę

Mały Wielki Człowiek

Mały Wielki Człowiek

Raport o dostępności

Raport o dostępności podmiotu publicznego" w dniu 31 marca 2021r. 

Dziennik Elektroniczny

Gram, bo lubię/muszę

Bohater ON

Szkoła Pamięta!

Dyplom Góra Grosza

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Przyjazne Skróty

Programy Rozwojowe

Buduję, koduję...

Dziękujemy Wszystkim

Podziękowania za zaangażowanie w pomoc dla Jakuba

 

Wyszukiwarka